Hakkımızda


12 yıldır başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere , doğal taş ve mermer  ürünlerinin ihracatını yaparak inşaat sektöründe  faaliyetine başlayan  ARMAK GRUP şirketleri 2015 yılında bünyesine endüstriyel bantları dahil etmiştir. İstanbul merkezli şirketimizin yanı sıra, sizlere daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için açılmış olan İzmir şubemiz bulunmaktadır.

Şirket olarak önceliğimiz, ürün satışı yerine  ihtiyaçların doğru olarak tespit edilerek alternatifli ve doğru ürün teklifinin müşteriye sunulmasıdır. Müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda sunduğumuz çözümlerimiz, kaliteli ve ileri teknoloji ürünlerimiz, uzun yıllara dayanan ticari tecrübemiz ve dinamik ekibimiz ile desteklenmektedir.

Endüstriyel bantlar ile sektöre adım atan ARMAK bilgi ve birikimini güçlendirmiştir.

Bilindiği gibi yapışkan bantlar son dönemde endüstri sektöründe hızla büyüyen bir trend olmuştur. Hafif, temiz ve en önemlisi güvenli oluşu, yapışkan teknolojilerinin en önemli avantajıdır. Gelişen teknoloji ile oluşan farklı müşteri taleplerinin, kurumsal veya bireysel ayırımı yapılmadan karşılanarak yerine getirilmesi partneri olduğumuz markalar ile sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir.

Endüstriyel bantlar, ulaşımdan inşaata, medical ürünlerden beyaz eşyaya kadar bir çok sektörde  kullanılmaktadır.

Üretim sürecinin her aşamasında profesyonel çözümlerle yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

Tek marka , Tek çözüm…

ARMAK